Ingatlankereső 4. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 127 db, kiadó ingatlan: 10 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó, kiadó ingatlanok Budaörs és környékéről

Tájékozódjon a Budaörs és környékén található eladó és kiadó ingatlanok felől!

Eladó sorház, Budakeszi 5 szoba 150 m² 142 M Ft

eladó sorház

Pest megye, Budakeszi, Barackos
Azonosító: 36118_v

Budakeszi nyugati szegletén, Barackosban, Vadaspark közvetlen közelében kínálunk megvételre egy kertkapcsolatos sorházi lakást. Az ingatlan az 1990-es évek elején épült, egy négytagú sorház, délnyugati tájolású, szélső egysége. Saját szeparált, enyhe lejtésű 670 nm-es telekrésszel rendelkezik. Belső elosztása, bár szinteltolásos rendkívül családb...

Belső terület
150 m²
Telek terület
670 m²
Szobák
5
Irányár
142 M Ft
(946.67 E Ft/㎡)
Eladó sorház, Budakeszi 5 szoba 150 m² 142 M Ft

eladó sorház

Pest megye, Budakeszi, Barackos
Azonosító: 36112_v

Belső terület
150 m²
Telek terület
670 m²
Szobák
5
Irányár
142 M Ft
(946.67 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Érd 3 szoba 73 m² 79.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Érd, (Érdliget), Duna utca
Azonosító: 36111_v

Eladóvá vált Érd, Érdliget részén egy jó hangulatú 3 szobás családi ház, 5 percre Érd központjától, mégis csendes helyen. A komfortos, földszintes ház jó elrendezésű, alapterülete 73 nm, ami áll egy előszobából, ebből nyílik a 3 szoba, valamint a konyha/étkező és az egy helységben található WC- fürdőszoba. A házhoz tartozik még egy kellemes, L...

Belső terület
73 m²
Telek terület
540 m²
Szobák
3
Irányár
79.9 M Ft
(1.09 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Budapest, I. kerület 2 szoba 15 m² 65 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, I. kerület, Váralja
Azonosító: 36110_v

Próba hirdetés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Belső terület
15 m²
Szobák
2
Emelet
3
Irányár
65 M Ft
(4.33 M Ft/㎡)
Eladó családi ház, Őrbottyán 5 szoba 236 m² 129 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Őrbottyán
Azonosító: 36102_v

KÉT HÁZ , egy igazi GYÖNGYSZEM ŐRBOTTYÁN szívében! Ha nyugalmat, természetet és tágas életteret keresel, akkor ez az ingatlan pont Neked való! Őrbottyánban, a Gödöllői-dombság szelíd lankái között, csendes, madárcsicsergős utcában található ez a különleges otthon. A település csupán 30 perc Budapesttől, könnyen megközelíthető, mégis igazi vi...

Belső terület
236 m²
Telek terület
1448 m²
Szobák
5
Emelet
1
Irányár
129 M Ft
(546.61 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Budakeszi 5 szoba 145 m² 189 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Budakeszi, (Szilvamag), Knáb János utca
Azonosító: 36097_v

Önálló családi ház Budakeszi központjában eladó. Az ingatlan 1994-ben kapta meg jelenlegi formáját, bővítéssel és átépítéssel. Jelenleg két külön álló épület van a telken, a kétszintes tetőtérbeépítéses családi ház valamint szintén engedéllyel átépített ház, melyben garázs és egyéb hobbi szoba található. Ez összesen 39 nm. a lakóingatlanban tél...

Belső terület
145 m²
Telek terület
1114 m²
Szobák
5
Irányár
189 M Ft
(1.3 M Ft/㎡)
Eladó családi ház, Budakeszi 5 szoba 145 m² 189 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Budakeszi, Szilvamag
Azonosító: 36096_v

Belső terület
145 m²
Telek terület
1114 m²
Szobák
5
Irányár
189 M Ft
(1.3 M Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budaörs 9050 m² 904.6 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Budaörs
Azonosító: 36094_v

Összefüggő, közel egy hektàros, 9050m2 terület eladó Budaörsön, szilárd útburkolat és kiváló közlekedés mellett. A terület jelenleg zártkert besorolású, a víz, villany és gáz bekötve, a csatorna kivitelezése folyamatban van. Felépítményként egy 30 nm nagyságú, egyszobás, összkomfortos családiház található, amely jó állapotú, lakhatásra kiváló....

Telek terület
9050 m²
Irányár
904.6 M Ft
(99.96 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Törökbálint 1448 m² 37 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36092_v

Törökbálinton 1448 m2 mezőgazdasági külterület besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 8200 m2, összefüggő terület is vásárolható. ...

Telek terület
1448 m²
Irányár
37 M Ft
(25.55 E Ft/㎡)
Eladó Kereskedelmi telek, Törökbálint 1 m² 20.6 M Ft

eladó Kereskedelmi telek

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36091_v

Törökbálinton 500 m2 mezőgazdasági külterület besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 8200 m2 összefüggő terület is vásárolható. ...

Telek terület
1 m²
Irányár
20.6 M Ft
(20.6 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XI. kerület 3 szoba 115 m² 316 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület, Gellérthegy, Kelenhegyi út
Azonosító: 36087_v

Eladó a Gellért hegy legkedveltebb részén, a Kelenhegyi úton egy 115 nm-es 3. emeleti, liftes, panorámás, légkondicionált, felújított, teraszos lakás. A teraszról a budai hegyekre s a Dunára is rálátni . A lakás amerikai konyhás nappalival , 2 hálószobával s két fürdőszobával, s a 11 nm-es terasszal rendelkezik. A nagyobb hálóhoz köz...

Belső terület
115 m²
Szobák
3
Emelet
3
Irányár
316 M Ft
(2.75 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Telki 5 szoba 127 m² 135 M Ft

eladó téglalakás

Pest megye, Telki, Darázs
Azonosító: 36075_v

Telki, eladó társasházi öröklakás kertrésszel Telki kedvelt, központi részén eladó egy azonnal költözhető, ötszobás társasházi öröklakás. Az ingatlanhoz egy külön, elkerített telekrész is tartozik. A lakás egy négylakásos épület harmadik egysége. A közterületről minden telekrész önállóan megközelíthető, saját gyalogos és autóbejárati kapun keresz...

Belső terület
127 m²
Szobák
5
Irányár
135 M Ft
(1.06 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, VI. kerület 2 szoba 55 m² 107.64 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül), Király utca
Azonosító: 36068_v

VI. Király utcában - közel a Gozsdu Udvarhoz - eladó egy teljeskörűen felújított 55 nm-es 3. emeleti nappali + 1 hálószobás, gardróbbal rendelkező , gépesített, modern, fiatalos, bútorozott lakás. A lakás légkondicionálóval felszerelt. Fűtése központi saját mérőórával. A lakáshoz egy szép, jól kihasználható...

Belső terület
55 m²
Szobák
2
Emelet
3
Irányár
107.64 M Ft
(299 E €)
(1.96 M Ft/㎡)
Eladó Gyümölcsös, Törökbálint 1 m² 25.75 M Ft

eladó Gyümölcsös

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36060_v

Törökbálinton 999m2 kereskedelmi, szolgáltató övezeti besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 7200 m2, összefüggő terület is vásárolható....

Telek terület
1 m²
Irányár
25.75 M Ft
(25.75 M Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Törökbálint 3 szoba 120 m² 139.5 M Ft

eladó nyaraló

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36055_v

4651m2, MK2 besorolású zártkert eladó. A telken található egy 60m2 alapterületű családi ház, amelynek emeleti része szintén 60m2. A ház kívül-belül felújítandó, terasz, konyha, étkező, fürdő, és 3 szoba található benne. A telken található plusz egy kisebb ház, alapterületét tekintve kb.15-18m2. Boros prince, 1 szoba, konyha és egy WC van benne, szi...

Belső terület
120 m²
Telek terület
4651 m²
Szobák
3
Irányár
139.5 M Ft
(1.16 M Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Törökbálint 2356 m² 70.99 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36054_v

Törökbálinton eladó MK2 övezeti besorolásban lévő zart kerti telek, széles utcafronttal. A vízellátás fúrt kúttal megoldott. A telek mellett található egy másik 2000m2-es telek, rajta 60m2-res , kétszintes családi házzal. ...

Telek terület
2356 m²
Irányár
70.99 M Ft
(30.13 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budapest, VI. kerület 2 szoba 55 m² 320 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül), Király u.
Azonosító: 36049_v

VI. Király utcában - közel a Gozsdu Udvarhoz - kiadó egy teljeskörűen felújított 55 nm-es 3. emeleti nappali + 1 hálószobás, gardróbbal rendelkező , gépesített, modern, fiatalos, bútorozott lakás. A lakás légkondicionálóval felszerelt. Fűtése központi saját mérőórával. A lakáshoz egy szép, jól kihasználható...

Belső terület
55 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
320 E Ft/hó
(890 €/hó)
(5.83 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 64900 m² 700.92 M Ft + Áfa

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36044_v

Eladó 6,49ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
64900 m²
Irányár
700.92 M Ft + Áfa
(30 €/㎡ + Áfa)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 29200 m² 315.36 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36043_v

2,92ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
29200 m²
Irányár
315.36 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 14100 m² 152.28 M Ft